-----_____Created BY Powertürk_____-----
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-----_____Created BY Powertürk_____-----

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Türk İşletim Sistemi Pardus, Çıktı!

YazarMesaj
Powerturk
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ
Powerturk

Türk İşletim Sistemi Pardus, Çıktı! Empty
MesajKonu: Türk İşletim Sistemi Pardus, Çıktı!   Türk İşletim Sistemi Pardus, Çıktı! I_icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 12:36 am

Türk işletim sistemi Pardus'un 1.0 sürümü artık indirilebilir durumda. Direkt download adresi ve ulusal işletim sistemimiz hakkında daha fazla bilgi, ShiftDelete.Net'te.

Türk yazılımcılar tarafından geliştirilen işletim sistemi olan Pardus'un beklenen sürümü 1.0, en sonunda sunuculara yerleştirildi. Pardus, Linux'un getirdiği açık standartlar, serbest dağıtılabilme ve özgür yazılım kullanım avantajları ile kamu ve özel sektörde daha serbest ve güvenilir teknolojinin önünü açma ve bireylerin bilgisayar ile tanışmasını hızlandırma amaçları doğrultusunda özgür yazılım yaklaşımı ile açık kaynaklı olarak ve GNU Genel Kamu Lisansı (General Public License – GPL) ile özgürce dağıtılıyor
Pardus hakkında merak ettiğiniz sorular için [url=http://www.uludag.org.tr/sss.html ]tıklayın[/url]

Türk İşletim Sistemi Pardus, Çıktı! Pardus-beta-37

Türk İşletim Sistemi Pardus, Çıktı! Pardus1.1a

Türk İşletim Sistemi Pardus, Çıktı! Pardus-18

Türk İşletim Sistemi Pardus, Çıktı! Linux_pardus

Türk İşletim Sistemi Pardus, Çıktı! Pardus_2008
http://tuzlagenclik.hareketforum.com

Türk İşletim Sistemi Pardus, Çıktı!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» PARDUS İŞLETİM SİSTEMİ DOWNOLAD
» Linux ve Diğer İşletim Sistemleri